Život v oblacích - 1.díl →2.část

26. července 2008 v 16:49 | Artep & Bakulka & Ani |  Život v oblacích
Konečně jsem se rozhodla napsat druhou část :) A opakuji že příští díly by měly být kratší a ne na části :)
Klik na Celý článek↓

Když jsme dojely na letiště, uviděli jsme vztekající se Elisabeth, prodavačku letenek. Lizzie je příšerně společenská a hned se s ní šla vybavovat a proto jsem jí musela rychle odtáhnout :)
Nahoře jsem musela za nás obě něco vyřídit a Lizzie šla za Amandou, pracuje v jednom z obchodů na letišti. Je to naše kámoška a hned se s Lizzie začala vybavovat o životě.
,, No mě se nezdá, že by jí měl zase tak rád..." slyšela jsem Amandu. Říkala jsem že je to příšerná drbna? Ví snad všechno. ,,Lizzie já čekááám!" snažila jsem se zachránit ty chudáky o kterých se bavily. ,, Vždyť už jdu... Ahoj Am!"
Prošly jsme přes terminál a mířily jsme k letadlu. Už jsme šly dost pozdě a Lizzie šla zachránit situaci a já se plazila za ní.
,,Ahoj Ricku!" volala Liz na kluka v obleku. Rick je pilot a náš dobrej kámoš. Možná díky tomu, že taky chodí pozdě :P. ,,Čau Liz. Máte dneska štěstí, nebudete mít zase průser, odlet se kvůli tomu dešti asi zpozdí." ,,Ha, já si to myslela. A pokud jde o mě, já pozdě nechodím!" A pohlídla na mě.
Lizzie si stoupla ke dveřím a vítala cestující. ,,Váš palubní lístek prosím. Děkuji, přijemný let přeji." opakovala Liz každýmu, kdo přišel a nasadila k tomu svůj úsměv.
Za chvíli jsem ji vystřídila a dokonce svitlo sluníčko. Byla jsem unavená a šla jsem si sednout dovnitř, protože mě bolely nohy.
Vevnitř jsme seděly na pohodlných sedačkách pro první třídu :P Těm tlusťochům, kteří tím poletí, to vadit nebude...
Pak jsme šli za Rickem, jelikož začalo znovu poprchávat. ,,Žádná katastrofa holky, jenom trochu kape, myslím, že brzo poletíme." řekl nám. V tom jsme ale uslyšela...
,, No to se mi snad jenom ZDÁ!!! Moorová!Alasová!" sakra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama