Filmařské cheaty

19. února 2008 v 12:00 | Artep & Bakulka |  Cheaty
Filmařské cheaty
Přesný zápis cheatu:Význam:
Slowmotion [0-8]0 = normální rychlost; 8 = 8x pomalejší než normální rychlost
Boolprop enablepostprocessiong [true/false]Musí být nastavena hodnota true, aby fungovali níže uvedené filmařské efekty. K pokročilým trikům musí grafická karta podporovat pixel shadery. Doporučijeme také k natáčení filmů vypnout herní interface - klávesa F10.
Bloom [R] [G] [B] [X]Efekt, při kterém se vše jasné rozmaže dohromady (sitcom flashbacks), . Musíte nejdřív zadat cheat "boolprop enablepostprocessing true", aby byl přístupný tento pokročilý efekt. RBG, složkové vyjádření barvy (hodnoty od 0 do 255) zadávejte oddělené mezerou. Číslo X značí míru rozostření.
Filmgrain [0-1]Zrnitý efekt. Akceptuje hodnoty od 0,1 do 1, ty určují intenzitu zrnění. Jsou možné i vyšší hodnoty, ovšem prakticky neviužitelné.
Letterbox [0.0 - 0.4]Výsledkem je širokoúhlá scéna. Širokoúhlost určují zadané hodnoty v rozmezí 0.0 až 0.4.
Virgnette [X] [Y] [X]Efekt, při němž je ohnisko čisté, ale všechno kolem je zaostřené. Souřadnice zadáváme v pixelech, hodnota X je číslo od 0.0 do 1.0 - určije velikost rozmazání.
Zdroj: www.thesims2.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který datadisk je podle vás nejlepší?

Univerzita 46.7% (7)
Noční život 6.7% (1)
Open for Business 13.3% (2)
Pets 13.3% (2)
Seasons 0% (0)
Bon Voyage 20% (3)

Komentáře

1 Žanettka Stringini Žanettka Stringini | Web | 19. února 2008 v 12:01 | Reagovat

Ahojky lidičky máme tu SONB o nejlepší a nejoriginálnější blog na webu.Jako prvním 3 místům možný i víc......uděláme reklamu všude kde se bude dát a taky se staneme pravidelnými návštěvníky...a to není vše!!!!!!!Na mém blogu zděláme upoutávku na váš blog které nikdo neodolá a taky samozřejmě nesmí chybět diplom ale ne leda jaký bude prostě namakaný i s fotkou vás a vaší/vašeho oblíbence nebo skupiny co si jen budete přát .....takže neváhejte máte šanci během týdne v této rubrice se oběvý hlasování a všichni rozhodnou o tom který se jim nejvíce líbí a my pak vyberme ještě jeden nejoriginálnější.....máte všichni velké šance tak do komentářů napiš svůj blog a e-mail ať vás můžeme kontaktovat v případě výhry a aby jste nám mohly zaslat ty fotografie ze kterých vám uděláme diplom tak honem do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ještě tam připište ať se to dá odeslat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama